ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 20.06


У Полтаві відкрили Почесне консульство Литви

В офіційній церемонії відкриття 20 червня взяли участь Повноважний та Надзвичайний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, Почесний консул на Полтавщині Володимир Пилипенко, керівники області.

 

Як повідомили у Консульстві, під час урочистого відкриття литовська сторона відзначала, що Литва та Україна надають одне одному допомогу не лише через геополітичне розташування, а така дружба існує завдяки спільній історії, культурній спадщині та традиціям. З початку повномасштабного збройного вторгнення рашистів офіційний Вільнюс виділив Україні 1,5% свого ВВП.

— Хочу запевнити усіх українців, що ми підтримуємо вас на усіх рівнях: наші політики, депутати, керівники міст і звичайні люди вболівають за Україну. Ми залишимося разом з вами до Перемоги! Я пишаюся нашими почесними консулами, що достойно працюють та багато допомагають збройним силам і звичайним людям під час цієї жахливої війни. Упевнений, що пан Володимир буде гідно репрезентувати Литву у Полтавській області, — зазначив Повноважний та Надзвичайний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас.

Головним завданням консульства є захист інтересів громадян Литви, що знаходяться на території Полтавської області. А також — зміцнення економічного співробітництва між представниками регіону та бізнесменами Литовської Республіки, розширення культурних і наукових звʼязків, подальший розвиток діалогу між громадськістю двох європейських країн. Окрім прямих функцій, як наголосив почесний консул Литовської Республіки у Полтавській області Володимир Пилипенко, є і стратегічна ціль роботи консульства.

— Сьогодні тут поміж прапорами наших держав є і прапор Європейського Союзу. І я вбачаю стратегічну мету нашого почесного консульства — допомогти Україні якнайшвидше увійти в сім’ю європейських держав. А щоденна місія почесного консульства — бути комунікатором між зацікавленими сторонами з Полтавської області та Литви, які хочуть розвивати співпрацю, покращувати економічні, наукові, освітні зв’язки, місцеве самоврядування, — додав пан Володимир.

Почесне консульство Литовської республіки розташоване за адресою: Полтава, вул. Гоголя, 38, 4-й поверх.

консульство, Литва, співробітництво

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.