ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 11.04


У Полтаві відкрили триповерховий реабілітаційний центр для поранених

Відтепер інноваційний реабілітаційний центр для військових працюватиме і в Полтаві. Це вже 12-й центр всеукраїнської мережі, тут зможуть отримувати безоплатні й доказові реабілітаційні послуги дві тисячі військових щороку.

 

Новий реабілітаційний центр розбудований на трьох поверхах однієї з ключових медичних установ Полтавщини. Увесь простір тут обладнано за світовими стандартами інклюзивності й технологічності. У лікувально-реабілітаційній зоні облаштовано зали фізичної реабілітації з апаратами віртуальної реальності (VR), що забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом. Також тут є кабінети ерготерапії, психолога, асистивних технологій, масажу, магніто- й фізіотерапії, лазерної терапії, фізіотерапевта, ординаторська, інклюзивні санітарні кімнати та службові приміщення.

Інноваційні тренажери та апарати для реабілітації центру покривають увесь спектр функціональних порушень пацієнтів, зокрема внаслідок мінно-вибухових травм. Дозволяють відновлювати, зокрема, ходу, втрачені функції верхніх і нижніх кінцівок на високому технологічному рівні.

 — Усі хочуть так чи інакше брати участь у цій війні. Не всі можуть бути в гарячих точках на фронті, але всі прагнуть бути залученими в боротьбу. Спочатку ідея була зробити тільки два поверхи центру в Полтаві, проте, познайомившись глибше з командою, дослідивши потребу регіону, ми вирішили зробити на максимум. Наша мета — відкривати реабілітаційні відділення ближче до дому, сімей поранених, адже родина є одним із найважливіших компонентів відновлення, — зазначив засновник проєкту.

Палатне відділення спроможне розмістити одночасно 51 пацієнта. Усі кімнати облаштовані функціональними меблями, ліжками з електроприводом, а також інклюзивними санітарними зонами. Простір полтавського центру є безбар’єрним для пацієнтів: широкі дверні прорізи, відсутність порогів, антиковзке покриття на підлозі, поручні в коридорах, інклюзивні туалетні кімнати з площею, достатньою для осіб на кріслах колісних.

Наразі полтавський центр є єдиним у межах мережі, який облаштували на трьох поверхах.

війна, медицина, допомога, реабілітація

За темою:

  • Три медзаклади Полтавщини отримали автівки
  • У Полтаві військових безкоштовно обстежують
  • Полтавці замовили реконструкцію обласного педіатричного відділення
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.