ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 02.07


У Полтаві відкрили Ветеранський центр

У Полтаві урочисто відкрили Ветеранський центр Полтавської міської ради. Це стало можливим завдяки гранту в розмірі 793 тис. грн. Центр надаватиме допомогу чинним військовослужбовцям, ветеранам та їхнім родинам.

Ідея створення Ветеранського центру виникла наприкінці минулого року. Приміщення обрали у будівлі міської ради, де раніше розміщувався ЦНАП. У лютому цього року директором Центру призначили Артема Ліфрідова.

 

Центр надаватиме інформаційні та консультативні послуги, юридичну підтримку, психологічну допомогу та фізичну реабілітацію. Також працюватиме гаряча лінія. Принцип роботи Центру – кейс-менеджмент, тобто клієнта супроводжуватимуть до вирішення проблеми.

Центр стане місцем для спілкування ветеранів. Тут можна отримати допомогу з працевлаштуванням, підприємницькою діяльністю та психологічну підтримку. Планується створення єдиного простору для різноманітних послуг.

На відкритті було підписано Меморандуми про співпрацю з представниками військових частин та патронатних служб. Співпраця включає підготовку та перепідготовку ветеранів, обмін інформацією та проведення спільних заходів.

Центр вже проводить коворкінги для ветеранів та зустрічі для членів їх родин, майстер-класи, тренування з танців та заняття з домедичної допомоги.

Центр розташований за адресою вул. Соборності, 36. Наразі він працює з 8:00 до 17:00 у будні дні, але планується розширення графіку роботи.

Ветеранський центр фінансується міською радою та активно співпрацює з грантодавцями для залучення додаткових коштів.

ветеранський центр

За темою:

  • Полтавка своїм співом збирає гроші для "Охматдиту". ВІДЕО
  • Удар по дитячій лікарні "Охматдит": полтавці долучилися до допомоги
  • Де на Полтавщині відкрились Центри життєстійкості
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.