ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 15.09


У Полтаві відкрили виставку про 12 видатних українських жінок-учених

Проєкт STEM is FEM продемонструє у Полтаві художньо-просвітницьку виставку "Наука – це вона", яка відкрилась 15 вересня у палаці дозвілля "Листопад".

Експозиція розповідає про 12 видатних українських жінок-учених. Просвітницький арт-проєкт "Наука – це вона", що реалізується благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій UNICEF та ООН "Жінки в Україні", завітав до Полтави. 

В основі проєкту – 12 історій видатних українських жінок-учених, що знайшли своє відображення у пересувній виставці. Сучасні ілюстратори зобразили героїнь на стилізованих портретах, а підписами до них стали есе-переможці загальноукраїнського конкурсу серед дівчат віком від 14 до 21 року. 

"Мета проєкту – не лише розповісти широкому загалу про видатних співвітчизниць, вартих того, щоби ними пишатися, та розвінчати ґендерні упередження у науковій сфері. Більш пріоритетним для нас є дати молодим українським дівчатам гарні приклади для наслідування", – зазначив ініціатор проєкту, засновник української технологічної компанії "Roosh" Сергій Токарєв

STEM is FEM – благодійний просвітницький проєкт, що популяризує технічні спеціальності серед українських старшокласниць, а також бореться із ґендерними упередженнями шляхом проведення численних освітніх заходів для дівчат. Слідкувати за анонсами подій проєкту можна на сайті STEM is FEM або на офіційних сторінках у соцмережах Facebook та Instagram.

виставка, культура, історія, вчені, жінка

За темою:

  • Миргородчан запрошують на виставку голубів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.