ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 05.12


У Полтаві відкрили виставку про історію українського війська. ВІДЕО

У Полтавському краєзнавчому музеї презентували цікаву виставку "Воїни. Історія українського війська".

Виставку створили фахівці Українського інституту національної пам'яті (УІНП) до Дня Збройних сил. Виставковий проєкт розповідає про історію військових формувань на теренах України від часів Київської держави Русь до сьогодення, зокрема про однострої та зброю українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви. 

Виставку вже відвідали співробітники облвійськкомату та викладачі й курсанти Полтавського Військового коледжу сержантів Військового Інституту телекомунікацій й інформатизації імені Героїв Крут.

Організатори виставки (а це Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського та Полтавський офіс Північно-східного міжрегіонального відділу УІНП) стверджують - славні бойові традиції українців формувалися впродовж багатьох минулих століть, українці були і залишаються народом-військом. Його історія сягає Древньої Київської держави Русі - ще князівська дружина вдало боронила рідну землю від ворогів, а козацька піхота була кращою у Східній Європі. 

Виставка висвітлює також образ вояків часів Січових стрільців, Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії.


Відео — канал ІРТ.

виставка, військо, історія, пам'ять

За темою:

  • На Полтавщині прибрали російсько-комуністичну символіку
  • Полтавську художню школу назвуть іменем загиблого митця
  • Торік обласний архів оцифрував понад 230 тисяч документів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.