ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 25.02


У Полтаві відкрилося відділення підтримки бахмутян

З Бахмута невдовзі зможуть евакуювати дітей без згоди батьків.У Харкові, Одесі, Полтаві, Кривому Розі та Костянтинівці відкрилися відділення підтримки бахмутян.

У фронтовому Бахмуті з різних причин залишаються понад 100 дітей, для їхньої евакуації необхідно терміново ухвалити зміни до українського законодавства.

Про це в своєму фейсбуці написав підполковник ЗСУ, народний депутат із групи "Партія "За майбутнє" Сергій Рудик і закликав колег із Верховної Ради оперативно розглянути це питання у сесійній залі.

ьогодні в Бахмуті продовжують залишатися понад 100 дітей. Причини різні: неадекватність батьків, їхні ватні погляди, безтурботність, що межує з дурістю. Найгірше, що відповідно до норм законодавства евакуювати їх із цього пекла без дозволу так званих батьків практично неможливо. Звернувся з депутатським запитом до віце-прем'єра Ірини Верещук, отримав миттєву реакцію по телефону і вчора офіційну відповідь Дякую, робота ведеться в прискореному режимі, з 11 по 16 лютого з Бахмута і Часового Яру вже евакуйовано 80 дітей. Оперативно підготовлено проект урядової постанови, яка врегулює питання роботи органів опіки, пов'язаних із захистом прав дітей, розробляються зміни до Сімейного кодексу та окремих законів, які дозволять евакуювати цих дітей без згоди безглуздих батьків. Часу дуже і дуже мало. Прошу оперативно долучитися Уповноваженого ВР з прав людини Дмитра Лубінця, а колег у парламенті розглянути на профільному комітеті напрацьовані зміни і підтримати в залі!", - закликав Сергій Рудик.

Найближчим часом у Харкові відкриється відділення допомоги для вимушених переселенців із Бахмутської громади, повідомила прес-служба міської ради.

Відділення обслуговуватиме територію не лише обласного центру, а й усіх населених пунктів області. Вже відкрито реєстрацію переселенців-бахмутян. Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/WSBCmikPeMiEc6cC7

Також створена Telegram-спільнота, в якій публікуватиметься інформація про допомогу, зустріч та консультації:

https://t.me/bakhmut_u_serdci_kharkiv

Нагадаємо, раніше було оголошено про створення відділень підтримки бахмутян в Одесі та області, Полтаві та області, Кривому Розі та Костянтинівці.

допомога, Бахмут

За темою:

  • Негода на Полтавщині: автівки і фури витягали зі снігових заметів
  • Військові просять речі для утеплення бліндажів
  • У Полтаві створюють реабілітаційний центр для воїнів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.