ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:18 23.06


У Полтаві відкрився сервісний центр МВС

У Полтаві сьогодні урочисто відкрився центральний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. З цієї нагоди до Полтави завітали міністр МВС Арсен Аваков та голова РНБО Олександр Турчинов.

 Сьогодні у Розсошенцях, на вул. Європейській, 164, урочисто відкрився сервісний центр Міністерства внутрішніх справ №5341.

 Високопосадовці, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, взяли участь у його відкритті.

Це буде поки що перший і центральний центр МВС в Полтавській області. Серед послуг нового Центру МВС — комплекс заходів державної реєстрації, перереєстрації й зняття з обліку транспортних засобів, видача свідчень про реєстрацію транспортного засобу, тимчасові реєстраційні талони й номерні знаки.

Крім того, у центрі здійснюється прийом іспитів на право водіння, внесення в Єдиний державний реєстр МВС інформації про накладення й зняття обмежень відносно транспортних засобів, а також розгляд звернень громадян.

У центрі МВС вестимуть постійну відеофіксацію та контроль за роботою центру. Номери на ТЗ — згідно з електронною чергою, в автоматичному порядку. Але номери з подвоєними цифрами чи інші, за бажанням автовласників, оформлять за додаткову оплату, відповідно до прейскуранту

Згодом планується відкриття аналогічного центру послуг МВС Кременчуці.

Зазначимо, що в центрі МВС не буде  поліцейських, а працюватимуть цивільні. 

Додамо, що діяльність МРЕВів припинилася в 2015 році, і до цього моменту ці послуги були  в режимі реформування. 

МВС, центр, Аваков

За темою:

  • У Полтаві відновили прокат електросамокатів
  • Відновлено роботу сервісних центрів МВС у період воєнного стану
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.