ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 14.11


У Полтаві відкривається "Школа Юного Демократа"

У Полтаві 16 листопада відбудеться перше заняття в "Школі Юного Демократа", куди запрошується молодь віком від 14 до 20 років. 

Школа була створена за підтримки Фонду родини Богдана Гаврилишина за проектом "Молодь Змінить Україну". Головною метою створення школи є розвиток молоді. 

В основу навчання покладені принципи демократії, а також сучасні виклики та можливості демократичного суспільства. В результаті навчання очікується формування нового підходу мислення, що в майбутньому може бути ключовою базою при прийнятті рішень, планування та розвитку особистості. 

Для підвищення зацікавленості в навчанні, було закладено підхід максимальної залучененності аудиторії, завдяки використанню методів тренінгу та роботі в групах. Підсилювати ефект будуть екскурсії містом та до інших міст, завдяки чому учні зможуть відвідати Верховну Раду України та ознайомитися із державним апаратом та механізмом правління країною.

Усіх бажаючих молодих людей запрошують приєднатися до місячного навчання в "Школі Юного Демократа" та отримати додаткову можливість для розвитку особистості. Навчання буде проходити у зручний час, а саме - в п’ятницю о 16:00-19:00 та суботу з 11:00 до 14:00. 

Реєстрація для участі за посиланням.

освіта, політика, молодь, демократія, розвиток

За темою:

  • Полтавці заклали "капсулу часу"
  • Полтавка отримала грант на навчання у 320 тисяч доларів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.