10:15 27.10
Полтавських студентів запрошують долучитися до фестивалю творчості
Дня студента у Полтаві пройде фестиваль творчості "Викладач та студент – єдиний тренд!". Про це сказано у повідомленні Полтавської міської ради.
У міськвиконкомі відбулась нарада за участю заступників з виховної роботи вишів І-ІІ рівня акредитації та голів студентського самоврядування ВНЗ, яку провела начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас.
Мета зустрічі – обговорити ідею проведення нового фестивалю творчості "Викладач та студент – єдиний тренд!", з нагоди Дня студента.
Олена Ромас повідомила, що орієнтовна дата проведення заходу – 22 листопада.
Умовами конкурсу передбачено, що від кожного навчального закладу має бути команда, кількісний склад якої – необмежений. Разом з тим, до неї обов'язково має входити викладач.
Фестиваль включатиме два конкурсних епізоди:
- 1. Привітання – презентація учбового закладу (пісенна, танцювальна композиція, відео-привітання, гумористична сценка, будь-яка інша форма);
- 2. Музичне домашнє завдання – демонстрація єдності поглядів та сприйняття викладацького і студентського колективів (пісенна, танцювальна композиція, відео-привітання, гумористична сценка, будь-яка інша форма).
Присутні на зібранні обговорили ідею і умови проведення конкурсу та підтримали його проведення.
До 3 листопада 2017 року необхідно подати заповнену заявку до управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому (вул. Соборності, 36, каб. 119), зазначивши обов'язково відповідальну особу за участь команди від ВНЗ.
Додаток для Android




