ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 23.11


У Полтаві відкрився перший сучасний велобокс

22 листопада на території ОСББ «Полюсна, 10» відкрили перший сучасний велобокс у Полтаві. Споруда має 3 секції та вміщує 12 велосипедів. Спорудою для зберігання роверів користуватимуться мешканці ОСББ.

Про це повідомила пресслужба Полтавської міської ради.

Велопарковку встановили за підтримки громадської організації «Центр розвитку та співпраці громад» та фінансування німецької урядової компанії GIZ.

Конкурс на встановлення велобоксу серед ОСББ Полтавської громади оголосили 22 вересня.

Серед критеріїв відбору учасників були: наявність земельної ділянки та актуальність користування велосипедами мешканцями будинку.

20 жовтня у міськраді відбулося засідання конкурсної комісії щодо створення велобоксу. За результатами конкурсу велопарковку встановлять на прибудинковій території ОСББ «Полюсна, 10».

Участь у конкурсному відборі брали ще двоє об’єднань співвласників багатоквартирних будинків — це «Поділ, 91» та «Квітучий». Однак в цих ОСББ не було документації на земельну ділянку. 

4 жовтня на сесії Полтавської міськради депутатка Юлія Городчаніна ініціювала звернення щодо внесення до порядку денного клопотання від ОСББ «Полюсна, 10» про визначення меж земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного будинку з прибудинковою територією. Тоді міськрада надала дозвіл на розроблення проєкту землеустрою для відведення земельної ділянки.

Завдяки цьому рішенню ОСББ «Полюсна, 10» подало необхідні документи на конкурс. повідомила «Полтавщина»

велобокс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.