ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 14.10


У Полтаві відкрився ще один художній музей

13 жовтня 2020 року у Полтаві відбулась подія, на яку довго чекали жителі обласного центру - відкриття художнього музею імені Віктора Бажана.

"Віктор Бажан меценат, колекціонер, засновник музею, зібрав у своїй колекції митців зі світовими іменами: Павло Горобець, Олександр Зотов,Антон Кашмай, Михайло Малишев, Микола Самокиш, Григорій Цисс та ще довгий список митців, живописні твори яких органічно доповнюються збіркою парцеляни, рідкісних друкованих видань, ікон та біблій в унікальних окладах, музичними шкатулками з власним плейлістом на десяток мелодій, які працюють ",- йдеться в повідомлені медіа.

Віктор Бажан народився 13 жовтня 1968 року у місті Івано-Франківську, проживає у Полтаві , освіта вища, бізнесмен. Колекціонер в третьому поколінні. Меценат переконаний, якщо кожен на своєму місці зробить щось добре для Полтави, то Полтава буде №1 в Україні.

За задумом колекціонера, приватний музей імені Віктора Бажана стане одним зі знакових осередків не лише Полтави , але і всієї України, повідомив Олександр Розум.

 

музей, Бажан

За темою:

  • На Полтавщині влаштували “Шоколадний тиждень”
  • Музей радянської окупації: які назви пропонують на Полтавщині
  • Біленький запропонував створити у Полтаві новий музей із пам'ятниками радянщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.