ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 28.04


У Полтаві відкривають McDonalds

У Полтаві незабаром відкриється McDonalds: заклад прибирають та набирають нових працівників.

У Полтаві повним ходом іде підготовка до відкриття всесвітньовідомого закладу швидкого харчування МакДональдз. Працівники прибирають та налагоджують обладнання, а також наймають новий персонал.

 

У Полтаві незабаром відкриється McDonalds: заклад прибирають та набирають нових працівників, фото-1

Журналіст сайту 0532 поспілкувався з працівницями закладу, які вийшли на вулицю перекурити. Серед 4-х жінок — дві були в фірмовому одязі. За їх словами, персонал приводить до ладу приміщення та устаткування, однак продукти поки що не підвозять. Точну дату відкриття полтавського МакДональдзу вони не знають.

Проте не лише вони працюють на місці. Двоє хлопців переносять вогнегасники, кажуть, що хоч заклад і закритий, але роботи в них багато.

У Полтаві незабаром відкриється McDonalds: заклад прибирають та набирають нових працівників, фото-2

Біля входу сидить молода дівчина, каже, що прийшла на співбесіду. Про умови роботи та дату початку її поки що не розповіли.

Всередині МакДональдз горить світло, за столиками сидять та жваво спілкуються кандидати та кадрові менеджери. Одночасно проходить кілька співбесід.

У Полтаві незабаром відкриється McDonalds: заклад прибирають та набирають нових працівників, фото-3

 

По дорозі зустрічаємо ще одну дівчину, яка також іде влаштовуватись у заклад — вакансію знайшла на сайті пошуку роботи, заповнила анкету, а потім їй зателефонували та запросили на співбесіду. Коли саме має початись робота, вона також не в курсі.

На двох популярних сайтах з пошуку роботи можна знайти вакансію від полтавського МакДональдзу “Працівник закладу ресторанного господарства”. На сайті Work.ua ця вакансія з’явилась ще тиждень тому, 19 квітня, на Rabota.ua – 5 днів назад. 

McDonalds

За темою:

  • На Полтавщині виявили завищені ціни на борошно та олію
  • Зірковий шеф-кухар піділився секретом приготування полтавських галушок
  • З лютого по-новому продають курячі яйця
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.