ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 03.05


У Полтаві відкриють Школу демократії

У Полтаві відкриють Школу демократії, де навчатимуть основам демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів.

 Делегація представників Нідерландського інституту багатопартійної демократії та Східноєвропейського центру багатопартійної демократії  обрала Полтаву третім містом для відкриття Школи демократії.

Відбір звузили вибір до двох міст – Полтави та Харкова. На запитання чому саме обрали Полтаву, координатор Програми СЄЦБД в Україні Кирило Третяк відповів: наше місто цього потребує більше за інших.

У Харкові є подібні програми, а в Полтаві з цим справа інакша. А також була велика зацікавленість серед полтавської громадськості та політпартій, – пояснив він.

Стати слухачами Школи зможуть представники місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ, політичних партій, науковців, студентів та інші зацікавлені активні громадяни віком від 18 років.

Процес триватиме протягом травня-червня, у всіх бажаючих буде можливість заповнити надіслати онлайн-анкети, а ми потім вже проводитимемо відбір.

Навчання буде безкоштовним, заняття проходитимуть двічі-тричі на тиждень протягом 5 місяців, а за успішне закінчення видаватиметься диплом.

Довідка. Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) створили влітку 2017 року на основі регіонального офісу Нідерландського інституту багатопартійної демократії (НІБД), який працює в Україні з 2016 року. Метою НІБД є надання підтримки політичним партіям в умовах молодих демократій. Він сприяє підтримці багатопартійної політичної системи та зміцненню інституційного потенціалу політичних партій та угруповань для утвердження стабільних, плюралістичних демократій. На сьогодні робота НІБД розгорнулась у 28 країнах світу, а Школи демократії існують у 8 країнах світу.

Школа демократії

За темою:

  • Вісім шкіл Полтавщини досі мають туалети лише на вулиці
  • Полтавські учні можуть поїхати навчатися до Німеччини
  • Вартість навчання у вишах підвищиться - Міносвіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.