ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 13.06


У Полтаві відремонтували та оновили ендокринологічне відділення лікарні

У Полтаві після капітального ремонту урочисто відкрили ендокринологічне відділення 2-ї міської лікарні.


13 червня відбулося урочисте відкриття ендокринологічного відділення 2-ї міської клінічної лікарні після проведення капітальних ремонтних робіт. Міський голова Олександр Мамай разом із головним лікарем Євгеном Іщейкіним та завідуючою відділенням Ельвірою Кайдашевою навіть перерізали символічну стрічку, повідомили у міській раді.

Функціонування цього відділення надзвичайно важливе для обласного центру, адже це єдина ендокринологія в Полтаві. Загалом на ремонтні роботи у відділенні з міського бюджету було виділено майже 6 мільйонів гривень.

Ендокринологічне відділення розраховане на 40 ліжок, де протягом року медичну допомогу отримують півтори тисячі хворих на ендокринну патологію. У складі відділення також працює кабінет діабетичної ступні у якому щорічно проходять обстеження та лікування близько 1700 амбулаторних та стаціонарних пацієнтів. Діє тут і школа навчання людей із захворюванням на цукровий діабет та їхніх родичів, де за рік проходять навчання близько 800 осіб.

Нашій будівлі дали нову молодість. І це не просто пофарбовані стіни. Це і сучасна витяжна система, відремонтована покрівля, замінені вікна на сучасні енергозберігаючі, встановлено нову вхідну фасадну групу, повністю оновлений ліжковий фонд відділення, придбані меблі, медичний інвентар

 — сказала завідуюча відділенням ендокринології 2-ї міської клінічної лікарні Ельвіра Кайдашева.

У складі лікарні є поліклініка та 6 стаціонарних відділень, із них два відділення – міські: оториноларингологічне та ендокринологічне. Стаціонар розрахований на 240 ліжок. Міське ендокринологічне відділення було засноване в 1973 році. З 1975 року по 2010 рік відділення очолювала заслужений лікар України Ірена Кайдашева.

 

медицина, лікарня, оновлення, ендокринологія, влада, гроші

За темою:

  • У Полтаві фіксують нові випадки кору
  • В області знижується захворюваність на ГРВІ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.