ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 10.09


У Полтаві відремонтують каналізаційний колектор на вулиці Київське Шосе

У Полтаві на вул. Київське Шосе триває ремонт сумнозвісного колектора, через зношеність якого виникло фекальне озеро. Уже декілька років від неприємних запахів страждають мешканці мікрорайону Алмазний.

Денис Поліщук, директор КП «Полтава-Сервіс», депутат міської ради:
- Вже більше п’яти років на даному місці є проблемний колектор.Спільними зусиллями з «Полтававодоканалом» нам вдалося досягти домовленості, і зараз вже тут працює техніка і підрядник виконує аварійні роботи. Маємо надію, що аварійна ділянка найближчим часом буде повністю відремонтована. А Полтавська міська рада заощадить кошти, розміром 5 млн грн. Це реальний результат і реальна дія, коли є взаємозв’язок одного комунального підприємства з другим.

Каналізаційний колектор по вулиці Київське Шосе збудований ще 1972 року з залізобетонних труб, які виявилися неефективними, — розповів головний інженер КП «Полтававодоканал» Євген Забишний. Їх замінюють на сучасні поліетиленові труби, які мають прослужити близько 80 років. На цій ділянці замінять 250 метрів каналізаційного колектора.

Євген Забишний, головний інженер КП «Полтававодоканал»:
-На даний момент відбувається заміна цього каналізаційного колектора на застосування поліетиленових труб Поліетилен має спеціальну обробку для використання каналізаційних стоків, захисні шари має цей трубопровід. Сподіваємося, що він працюватиме надовго і без залучення додаткових ресурсів «Полтававодоканал» і наших послідовників. Також будуть влаштовані оглядові колодязі. Теж будуть застосовуватися новітні матеріали — це залізобетонні колодязі, вмонтовані в середині пластиковими ставками.

Підрядною організацією, яка проводить роботи, є полтавська фірма «Полтава Будкомплекс». Роботи із заміни колектора обіцяють завершити до кінця вересня, повідомляє ІРТ.

 

комуналка, ремонт колектора

За темою:

  • Деякі полтавці тимчасово без тепла та водопостачання
  • Деякі полтавці тимчасово будуть без тепла
  • У 109-му мікрорайоні Полтави відремонтували котельню
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.