15:30 19.02
Поблизу Глобине 19-річний юнак загинув під колесами потяга
На Полтавщині на залізничній станції біля міста Глобине 19-річний хлопець потрапив під потяг. Отримавши смертельні травми, він загинув на місці.
Як йдеться на сайті поліції Полтавщини. це сталося ввечері в районі зупинки "Черевані". Правоохоронці нині з'ясовують всі обставини події.
Повідомлення про те, що хлопець потрапив під потяг, поліцейські отримали 18 лютого близько 16:20. Подія сталася на залізничній станції поблизу міста Глобине на перегоні Глобине — Устимівка в районі зупинки "Черевані".
Правоохоронці встановили особу загиблого — ним виявився 19-річний місцевий житель. Хлопець помер на місці від отриманих травм. Для встановлення причини смерті юнака призначили судово-медичну експертизу.
За цим фактом слідчі вирішують питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 276 "Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людей" Кримінального кодексу України. Санкція — позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.
Обставини та причини події нині з’ясовують слідчі.
Додаток для Android




