ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 15.11


У Полтаві Віктор Ляшко оцінив "карантин" та здав тест на COVID-19

Полтавські лікарні, за словами заступника міністра охорони здоров'я Ляшка, мають отримати майже десять мільйонів "коронавірусної" субвенції.

Найближчого тижня для удосконалення лабораторного обладнання в полтавські лікарні буде передано 9200000 грн у вигляді субвенцій. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на власній сторінці у Фейсбуці.

За його словами, наразі на Полтавщині відбувається прогнозоване зростання кількості випадків хвороби, запас ліжко-місць область збільшили до 3368, також триває активне розведення кисню до ліжко-місць, наразі це 791 ліжко з киснем, до кінця листопада, за словами чиновника, додасться ще 905.

Ляшко поінформував, що під час відрядження у Полтаві він відвідав лікарні, де спілкувався з людьми, перевірив, як проводяться КТ, спробував здати тест на COVID-19 після 18:00, поспілкувався з операторами диспетчерської 103 та оцінив, як виконується "карантин вихідного дня".

"Бачив сьогодні наших лікарів і їх героїчну відданість роботі. Так, стомлені. Так, теж хочуть відпочити, але продовжують боротися за життя пацієнтів. І просто дивлячись їм в очі не розумію тих, хто сьогодні ще досі розхитує ситуацію та сумнівається у доцільності носіння маски, збереження дистанції чи дотримання інших протиепідемічних норм", - наголосив заступник міністра.

коронавірус, медицина, влада, здоров'я, гроші

За темою:

  • Полтавщина на третьому місці в Україні за кількістю нових випадків Covid-19
  • На Полтавщині зростає кількість тяжких пацієнтів з COVID-19
  • За минулу добу на Полтавщині виявили 160 нових випадків захворювання на COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.