ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 26.05


У Полтаві випустили дві дитячі аудіоказки

У Полтаві зареєстровано понад 50 тисяч переселенців. Серед них багато дітей, яким необхідно розвиватися, вчитися, проводити дозвілля з користю та змістовно. Є творчі люди у Полтаві, які з ентузіазмом взялися до створення унікального контенту для спільного сімейного прослуховування.

 

Надзвичайно добрі, щедрі на затишок і такі необхідні своєю радістю українській малечі твори підготували полтавські митці. Першу аудіо книгу вже можна разом з дітворою подивитись на YouTube.

До уваги дітей та батьків пропонують нову книгу відомого полтавського письменника Віктора Сердюка "Стежками Флоренії, або Випадок на Ульчиній галявині". У цій книзі змальовані казкові події, що відбуваються не в якійсь вигаданій країні, а у Полтавському міському дендропарку.

Це надзвичайно захоплююча історія про пригоди четвертокласника Мишка, який через свої вчинки перетворився на маленького гнома. І тут таке почалося! Бешкетник-Мишко потрапляє в неймовірні пригоди, долає труднощі, бореться, перемагає ворогів і знаходить справжніх друзів. Що в цій історії вигадка, а що реальність, вирішувати вам, дорогі слухачі.

Читає заслужений артист України Богдан Чернявський, Ольга Чернявська, Ігор та Вікторія Чернявські. Малюнки створив відомий художник Михайло Шлафер. Режисер – заслужений праціник культури України Леонід Сорокін. Відеоверсія – Ірини Кулинченко. Автор ютуб-версії – Юлія Зірка.

Презентація ж другої аудіокниги за захоплюючим і повчальним твором відомого українського казкаря Всеволода Нестайка запланована 1 червня о 17:00 у фойє Полтавського ОЦЕВУМу (Полтава, вул.Соборності, 67).

діти, культура, казка, аудіокнига, дозвілля, розвиток

За темою:

  • Пошуки викраденого немовляти: подробиці зникнення дитини у Кременчуці
  • Із пологового будинку зникло немовля
  • Юні полтавці виграли нагороди на турнірі в Австрії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.