ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 08.05


У Полтаві висадили 30 сакур

7 травня у двох парках у центрі Полтави висадили 30 сакур. Висаджувало саджанці комунальне підприємство "Декоративні культури".

Проте, дерева є подарунком місту від представників японського посольства. 

За інформацією Полтавської міської ради, місце для висадження сакур обрали на засіданні архітектурної ради.

Урочисте відкриття алеї пройде приблизно через тиждень — на цю подію завітають і представники посольства Японії.

Як повідомляє секретар міської ради Оксана Деркач, минулий рік був роком Японії в Україні, цьогорічне висаджування традиційних японських дерев у Полтаві є ініціативою Посольства Японії.

Зі слів посадовиці, протягом кількох місяців відбувалося листування із представниками Посольства Японії в Україні, вони запропонували подарувати місту саджанці.

Тривалий час узгоджувалося і питання висадження дерев, оскільки вони мають стати окрасою міста та потребують достатнього сонячного освітлення. Вирішили посадити їх у двох парках у центрі міста, більшу частину у Сонячному парку та кілька саджанців біля Соборного майдану.

Лист від представництва Посольства Японії до Полтавської міської ради Фото: Лист від представництва Посольства Японії до Полтавської міської ради Тож, сьогодні висадили 30 саджанців – 25 у Сонячному парку та ще 5 у парку біля Соборного майдану. Висадили дерева так, щоб утворювалася алея.

До Полтави привезли сакури від представників посольства Японії в україні Фото: До Полтави привезли сакури від представників посольства Японії .

Заквітнуть сакури, ймовірно, вже наступного року. А приблизно через тиждень до Полтави має прибути делегація представників Посольства Японії і тоді відбудеться офіційна презентації створеної алеї.

Довідка: Сакура — відомий символ Японії та японської культури. Японці здавна шанують цю рослину. З часів Мейдзі зображення сакури містяться на головних уборах учнів і військових, як показник рангу. Використовується на гербах поліції та сил самооборони Японії. Крім того, сакура — традиційний символ жіночої молодості та краси.

сакури

За темою:

  • Підприємство на Полтавщині посадило 25 гектрів садів
  • Топ-10 необхідних інструментів для кожного садівника
  • Демографічна криза: у Гадячі ліквідують дитсадок
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.