ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 11.01


У Полтаві виступить популярний комік Сергій Дєтков

Популярний комік Сергій Дєтков в рамках довгоочікуваного стендап-туру Україною виступить у Полтаві з концертом на початку лютого.

 

Дата – 2 лютого 2022 року.
Місце проведення – Палац дозвілля «Листопад» (вул. Жовтнева, 58).
Вартість квитків – від 349 грн.
Придбати квитки: https://concert.ua/uk/event/sergii-detkov-poltava.

Стендап-комік Сергій Дєтков вперше виступить із сольним концертом 2 лютого у Полтаві. О 20:00 на сцені палацу "Листопад" - нові жарти досвідченого коміка.

Сергій Дєтков – український комік, що пройшов шлях від виступу у складі КВН-команди "Збірна Запоріжжя" до учасника над популярних телепроектів "Stand Up", "Відкритий мікрофон" на ТНТ, а також  ютуб-проектів Labelcom та шоу "Що Було Далі", "Чат-рулетка", "Созвон", "Хто тут комік?","Бліц-крик" та багатьох інших відомих шоу.

Сміливість та чесність Деткова – головні відмінні риси його комедії. Його жарти доречні, відрізняються тонким почуттям гумору та лояльністю, Сергій легко обходить небезпечні нюанси навіть не дивлячись на те, що він НЕ уникає розмов про інтимні моменти, релігію, відношення до смерті, політику та інші "гострі" напрямки.

Життєва іронія, гострота думки та здатність вловлювати смішні моменти - все це особливості артиста, що робить його гумор смішним та цікавим, а виступи завжди яскравими.

Сьогодні Сергій Дєтков є успішним і самодостатнім стендап-коміком, його стиль самобутній і тому привертає увагу великої кількості шанувальників.  

Популярність в інтернеті – досягнутий етап. У планах – нові програми та гастролі. Квитки на концерт Сергія Деткова в Полтаві можна придбати на сайті Concert.ua.

концерт, гумор, анонс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.