ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 11.11


У Полтаві визначили переможців конкурсу студентських наукових робіт

Цьогоріч на щорічний конкурс "Від студентського самоврядування – до самоврядування громад" було подано 15 робіт із семи закладів вищої освіти.

Про це повідомили у прес-службі Полтавської облдержадміністрації.

Цього року на розсуд журі подано 15 робіт із семи закладів вищої освіти 3-4 рівнів акредитації. Відповідно до Положення про Конкурс, студенти вишів презентували журі свої наукові дослідження й відповідали на запитання щодо їх змісту.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту наукових досліджень. Журі встановило у 2019 році одну першу, дві других і три треті премії.

Першу премія і грошовий приз у 3000 гривень присудили:

 • Руслані Величко, студентці Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, – за наукову роботу "Технологія озеленення подвір’я закладу освіти як основа екологічного виховання учнівської та студентської молоді".

Другою премією і грошовим призом у 2000 гривень кожному номінанту, відзначені:

 • Валерія Будаква, студентка Полтавської державної аграрної академії, – за наукову роботу "Значення громадського простору в суспільному житті та вплив молоді на його розвиток";
 • Вікторія Блоха, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, – за наукову роботу "StartUp-проєкт ˗ створення приладу для зручної та ефективної переробки сміття в домашніх умовах".

Третю премію та грошовий приз 1000 гривень вибороли:

 • Анастасія Мельник, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, – за наукову роботу "Партиципаторне бюджетування як інструмент місцевих ініціатив";
 • Марія Андрієнко, студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, – за наукову роботу "Стратегічні напрями сталого екологічного розвитку м. Кременчука";
 • Дарина Вербова, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, – за наукову роботу "Впровадження територіальними громадами сучасних практик поводження з твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва".

Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться до Дня місцевого самоврядування.

конкурс, наукові роботи, студенти

За темою:

 • Полтавок просять надіслати селфі у купальському вінку
 • Полтавка увійшла до фіналу конкурсу TalentA
 • Полтавський лікар змагається за медичний "Оскар"
 • Топ-5 за тиждень :

  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.