ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 16.10


У Полтаві влада може зупинити рух громадського транспорту

Під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій голова ОДА Олег Синєгубов заявив, що у Полтаві зупинять громадський транспорт, якщо він буде переповнений.

Нагадаємо, що з 19 жовтня Полтава перебуватиме у "червоній" карантинній зоні.

"Зранку бачив, що Полтавою їдуть переповнені маршрутки. Поки що ми змогли відстояти рішення, щоби транспорт курсував. Надалі ніякий політичний популізм не зможе врятувати від того, що в разі погіршення епідситуації повністю буде зупинено рух громадського транспорту. І знову ми повернемося до тих заходів, що були у квітні", – наголосив Олег Синєгубов.

Наразі в обласному центрі громадський транспорт продовжує роботу, його рух не обмежений.

Директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак сказав: "Щодня на Полтавщині збільшується кількість хворих із пневмонією. За останню добу було 122 виїзди бригад екстреної допомоги до пацієнтів із цим захворюванням. На стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом COVID-19 в області перебуває 286 пацієнтів, із них в інтенсивній терапії – 42 людини, до апаратів штучної вентиляції легень підключені 32 особи. Пропонуємо на тиждень-два призупинити планові консультації в поліклініках".

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що ситуація вкрай напружена. Кількість виявлених хворих щодня не зменшується.

"Ми маємо бути готові до запровадження жорсткіших карантинних заходів не лише у Полтаві. Основні обмеження, що будуть введені, – це заборона на проведення будь-яких заходів за участі більше ніж 10 осіб як у приміщеннях, так і на відкритих територіях, концерти, зібрання тощо. Це саме те, що ми спостерігаємо, на жаль, коли йде активна передвиборча агітація. І деякі кандидати нехтують правилами",– сказав Олег Синєгубов.

Також працюватимуть заклади харчування, однак відповідні установи перевірятимуть, їхню роботу та перевізників.

карантин, влада, здоров'я, обмеження, транспорт

За темою:

  • У День міста Полтава увійде в "жовту" зону
  • На Полтавщині діятиме новий порядок карантину
  • Школи, де вакциновано менше 80% вчителів, можуть перейти на "дистанційку"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.