ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 13.05


У Полтаві влада планує витратити мільйон на свій піар

На засіданні виконкому Полтавської міської ради затвердили програму, за якою виділили мільйон гривень на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. Секретар міськради Андрій Карпов напередодні засідання виконкому висловив свій протест проти таких витрат. Попри це, документ затвердили.

Скріншот – Фейсбук Андрія Карпова

– На засідання виконкому виносять програму піару міської ради Полтавської ТГ вартістю 1000000 грн. Незважаючи на те, що я як керівник прес-служби відмовився підписувати проект рішення. Вважаю не доцільним під час війни витрачати мільйон гривень на висвітлення діяльності, – написав на своїй публічній сторінці у соціальній мережі Фейсбук Андрій Карпов.

Скріншот – Фейсбук Андрія Карпова

Міський голова Олександр Мамай до позиції секретаря міськради не прислухався. На засіданні виконкому проєкт рішення підтримали. Більше того, заявив, що Карпов не розібрався в документах і не зрозумів, що кошти – уже виділені раніше на сесії міської ради, а сьогоднішнє голосування – не за кошти, а за програму, за якою виділятимуть кошти.

– За цей мільйон гривень ми 18 березня голосували на сесії (Полтавської міськради – прим.авт). Це кошти на цілий рік, на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. А зараз ми голосуємо за програму. Тобто це не кошти, це програма. Кошти уже виділені, – таке пояснення під час засідання виконкому Полтавської міської ради озвучив Олександр Мамай, міський голова. – Ми будемо сповіщати переселенців, тому що ми не знали скільки буде переселенців. Це буде інформація про послуги чи громадські роботи для переселенців. Тож більшість коштів піде на висвітлення цієї роботи.

Кошти з мільйону – тільки на інформацію про і для переселенців, пообіцяв Мамай

Висловився Мамай й щодо коштів на висвітлення персонально його діяльності на посаді міського голови.

– У мене є телеграм-канал, там 77 тисяч підписників. Тому, будь ласка, підписуйтесь і я на висвітлення діяльності міського голови не витрачатиму жодної копійки. Нам потрібно витрачати на висвітлення для переселенців, – сказав Олександр Мамай.

Андрій Карпов на це відповів вимогою зважено ставитися до витрачання бюджетних коштів та запропонував знайти корисніше призначення для них. Також він «закинув» меру, що закупівель на підтримку військових, зокрема, необхідне обладнання, бронежилети, досі немає.

На це Олександр Мамай продовжував гнути свою лінію та лобіювати прийняття рішення на користь видалення мільйона.

– Кошти будуть витрачені тільки на інформацію для переселенців. Казначейство не пропустить жодну платіжку без підпису керівника військової адміністрації, – сказав Мамай.

Зрештою, після дискусії члени виконкому підтримали рішення виділити мільйон гривень з бюджету Полтавської громади на висвітлення діяльності міської влади.

Щодо витрат на заробітну плату керівниці пресслужби міської ради Аліни Рябоконь, зазначив, що з нового року він «на руки» отримує 20 тисяч гривень, секретар міськради Андрій Карпов – 50 тисяч гривень.

– Банкет під час чуми – це головна особливість команди Мамая. Це стосується і питання розкрадання грошей на закупівлях тушонки, і виписані премії своїм співробітникам, і звісно ж спроби виділення грошей на ПР. Чи це новина для нас? Ні! Вони завжди так робили. Спочатку за гречку купували результат виборів, а потім розкрадали по всіх статтях. І при цьому відбілювали себе за наші з вами гроші – комунальні. Просто в мирний час всі думали, що це неважливо. А під час війни – це занадто. Тим більше мені важко уявити, куди стільки грошей можна витратити? Які такі заслуги міської влади можна взагалі показувати, – коментує виділення виконком коштів Сергій Іващенко, депутат Полтавської міської ради, основний конкурент міського голови на виборах на посаду.

Як витрачатимуть ці кошти, залишається спостерігати.

фінанси, піар, міська рада

За темою:

  • Банки ввели кредитні канікули
  • Мінфін розмістив військові облігації на понад шість мільярдів
  • Термін дії банківських карток автоматично подовжили
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.