ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 27.06


У Полтаві влаштовують тролейбусну екскурсію до Дня міста

Полтавці можуть долучитися до екскурсії 29 червня, організованої відділом реалізації молодіжної політики та сім’ї Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради.

Під час екскурсії учасники ознайомляться з історією міста, його видатними місцями та пам’ятками архітектури, перетинаючи місто на тролейбусі.

Екскурсія розпочнеться о 10:00.

Деталі про місце зустрічі та наявність вільних місць можна дізнатися, звернувшись до відділу реалізації молодіжної політики та сім’ї.

Цьогоріч Полтава вперше святкує День міста 29 червня, відповідно до рішення Верховної Ради, яке включило цю дату до ювілейних дат 2024 року, відзначаючи 850 років від першої згадки про місто в Іпатіївському літописі.

До цього, День міста відзначали 23 вересня, дату, пов'язану зі звільненням Полтави від німецьких окупантів. Однак, у 2023 році полтавці проголосували за зміну дати на 29 червня, пов'язану з першою письмовою згадкою про місто.

Цього тижня полтавці також зможуть відвідати прем'єру вистави «Лимерівна» у театрі імені Гоголя, концерт «Івана Купала», лекцію про Аллу Горську та поетичний вечір Іздрика.

свято, день міста, екскурсія

За темою:

  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • На Великдень комендантська година на Полтавщині діятиме без змін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.