ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 04.06


У Полтаві влаштували концерт для переселенців

 В актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся виступ артистів Полтавської обласної філармонії для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитках університету.

На захід також завітали викладачі, студенти, співробітники, слухачі соціального проекту Університету третього віку та всі охочі містяни.

 

Артисти презентували концертну програму “Разом до Перемоги”, яка містила найкращі зразки української народної та авторської пісенної творчості. Позитивні емоції глядачам дарували: тріо бандуристок “Вишиванка” – заслужена артистка України Олена Шевченко, Вікторія Бовтік, Тетяна Чугуєвець, концертний ансамбль “Чураївна” – Альона Кіба, Сергій Бригида, Роман Шегера, Роман Трирог, Констянтин Дусенко та солісти – заслужена артистка України Тетяна Садохіна, Лідія Кретова, Ігор Година.

Представники вишу подякували творчому колективу Полтавської обласної філармонії за професіоналізм, вагомий внесок у збереження і розвиток національної культури України та підтримку морального духу родини ПУЕТ.  

концерт, переселенці

За темою:

  • У Полтаві міський духовий оркестр представив "Весняні зустрічі"
  • Духовий оркестр "Полтава" запрошує на благодійний концерт
  • Духовий оркестр "Полтава" запрошує на концерт
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.