ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 24.02


У Полтаві влаштували вечір пам'яті Небесної Сотні

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у Полтаві підготували та провели зустріч "І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України".

Під час зустрічі відбувся показ короткометражного документального фільму з циклу "Поборники незалежності. Полтавщина" про Героїв Небесної Сотні – уродженців Полтавського краю. 

Вшанувати  пам’ять  Героїв Майдану до бібліотеки Котляревського прийшли учні Полтавського вищого професійного училища імені Чепіги, вчителі, які отримують післядипломну освіту в Полтавському обласному інституті післядипломної освіти імені Остроградського, працівники закладів культури Полтавського району.

Зоя Величко, головний бібліотекар відділу абонементу, зробила короткий історичний екскурс, який нагадав про те, що спонукало українців до масових протестів, які згодом дістали назву Революція Гідності. Увазі присутніх були представлені книги, що розповідають про Героїв Майдану. Серед них книги Ірен Роздобудько "Ґудзик 2", Марії Матіос "Приватний щоденник", Антіна Мухарського "Майдан. Революція духу" та інші. 

Серед презентованих книг і збірка "Майдан від першої особи. Регіональний вимір". Цей збірник спогадів було підготовлено у рамках проєкту УІНП "Майдан: усна історія". Регіональний представник УІНП в Полтавській області Олег Пустовгар поділився власними спогадами про пережите.

 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.