ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:20 14.07


У Полтаві водій позашляховика врізався у світлофор

Водій джипу врізався в одну з опор світлофора, який запрацював два місяці тому на небезпечному перехресті вулиць Польської та Каденюка.

 

Водій автомобіля Jeep втратив керування та врізався в одну з опор, яка тримала світлофор. Патрульні на місці події встановлюють обставини аварії. Можливо, світлофор не працював під час вимкнень світла оскільки він не приєднаний до резервного живлення.

Перехрестя вулиць Польської та Леоніда Каденюка — одне із найнебезпечніших у місті, тут  постійно траплялися аварії. У червні 2021 року, впродовж дня, необхідну кількість голосів набрала петиція щодо встановлення тут світлофора. Роботи зі встановлення та облаштування світлофора завершили у січні цього року, але підрядник чекав закінчення холодів, щоби нанести розмітку на пішохідному переході. Запустили світлофор лише у травні цього року.
 

ДТП, поліція, транспорт, світлофор

За темою:

  • Вночі у Полтаві на шаленій швидкості "Тесла" в'їхала на стоянку і пошкодила сім машин
  • На Полтавщині мотоцикліст постраждав у ДТП із вантажівкою
  • У Ромоданівській громаді в ДТП загинув водій скутера
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.