ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 13.12


У Полтаві волонтери вивчали особливості роботи з людьми з інвалідністю

Днями Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, провів чергове інтерактивне заняття для полтавських волонтерів на тему: "Особливості роботи з людьми з інвалідністю".

Упродовж двох годин волонтерів навчали теоретичним та практичним навичкам щодо здійснення супроводу людей з інвалідністю, правильного спілкування з цією категорією, повідомили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Учасники обговорили труднощі, з якими стикаються в побуті люди на інвалідному візку, з'ясували, у яких випадках та як правильно надавати допомогу людині, яка користується візком.


Також, дізнавалися про те, як правильно спілкуватися з людьми з проблемою зору та з порушенням слуху, з якими труднощами у щоденному житті вони стикаються, як правильно надавати допомогу під час супроводу людей цих категорій. зрозуміли різницю між висловами "мова жестів" та "жестова мова".

У кінці заняття серед присутніх волонтерів з'явилися охочі вивчати жестову мову для безбар'єрного спілкування з людьми з порушенням слуху, щоб мати можливість, при потребі, якісно надавати допомогу.


 

волонтери, навчаня

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.