ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:08 14.05


У Полтаві вперше пролунав Гімн Європи. ФОТО, ВІДЕО

У Полтавському краєзнавчому музеї 14 травня - до Дня Європи - відбувся концерт симфонічного оркестру Полтавського музикального училища імені Миколи Лисенка.

Сьогодні, 14 травня, студенти та викладачі Полтавського музичного училища концертною програмою відзначили прийняття рішення про безвізовий режим для українців. Музикантам вдалося поєднати українську та європейську творчість, продемонструвати, що вони можуть гідно взаємодіяти.

Симфонічний оркестр на чолі з молодим талановитим диригентом Єлізаром Пащенко виконував твори найкращих українських та зарубіжних класиків – Лисенка, Бетховена, Чайковського, Брамса та інших. Також оркестр виконав Гімн України, а після нього, символічно – Гімн Європи, який уперше пролунав у Полтаві.

Сьогодні ми подарували полтавцям розкішний концерт, в якому були представлені твори найкращих українських та європейських композиторів. Полтавське музичне училище підтверджує те, що наша підготовка — на загальноєвропейському рівні. Головне бажання – показати, що нам абсолютно до снаги виконувати твори авторитетних зарубіжних композиторів, які відомі у всьому світі. Також ми граємо твори українських авторів, зокрема нашого Миколи Лисенка, якого дуже поважають і цінують у Європі

 — сказав Микола Демченко, директор Полтавського музичного училища.

Фоторепортаж і відео Людмили Кривобок

культура, музика, концерт, свято, День Європи, музучилище

За темою:

  • До дня св. Валентина на полтавців чекає музично-розважальна програма
  • Полтавців запрошують на концерт віртуоза-піаніста
  • У Полтаві влаштували концерт до Дня студента
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.