ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:31 20.01


У Полтаві вперше в історії проведуть чемпіонат області з баскетболу 3х3

У лютому вперше в історії відбудеться зимовий чемпіонат області з міні-баскетболу (3х3). Змагання проведуть у Полтаві, переможці поїдуть на чемпіонат України.

Як повідомив нашому кореспонденту президент Полтавської обласної федерації баскетболу Сергій Ломан, у Полтаві 8-10 лютого зіграють зимовий чемпіонат області з баскетболу 3х3. Це буде перший турнір з цього виду спорту в області.

Фіналісти обласного чемпіонату візьмуть участь (за рахунок обласної федерації) у першому в історії зимовому чемпіонаті України з міні-баскетболу.

Команди, які виявлять бажання брати участь в обласних змаганнях, Сергій Ломан просить повідомити особисто його не пізніше 1 лютого за адресою: 36000, Полтава, вул. Козака, 10-а, ПНПУ, кафедра спортивних ігор.

За словами Сергія Ломана, в усьому світі нині відбувається справжній бум у розвитку баскетболу 3х3. Це пов’язане, у першу чергу, з тим, що Міжнародний Олімпійський комітет вирішив провести на Олімпійських іграх 2016 року показовий (поки що – неофіційний турнір з баскетболу 3х3).

Тож чемпіонатом області і України із зимового баскетболу (3х3) справа не обмежиться. Потім кращі українські жіночі і чоловічі команди візьмуть участь в європейському кваліфікаційному відборі, який і відкриє кращим гравцям шлях до участі у показових матчах у Ріо-де-Жанейро.

Артур ЗАПЕКА

баскетбол, спорт, Ломан, міні-баскетбол, Олімпіада, чемпіонат

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.