ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 11.09


У Полтаві вперше відбудеться фестиваль повітряних куль "Монгольф’єрія"

На День міста, 23 вересня, жителі Полтави вперше зможуть відвідати унікальний фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія". 

Під час фестивалю учасники побачать величезні аеростати висотою з п'ятиповерховий будинок, матимуть змогу зробити фото та здійснити прив'язний політ на повітряній кулі.

Фестиваль "Монгольф'єрія" відбувається в Україні вже 12 років, але в Полтаві проходитиме вперше. Для того, щоб жителі міста були приємно здивовані, повітроплавне шоу буде супроводжуватися грою запального DJ. Яскраві повітряні кулі в музичному супроводі створять святкову атмосферу. Учасники фестивалю зможуть відчути себе повітроплавцями і здійснити прив'язний політ на повітряній кулі. Аеростати будуть підніматися з учасниками на висоту до 30 метрів.

Відвідування фестивалю можливе при наявності квитків, які можна придбати виключно на офіційному сайті. Вхідний квиток для дитини 6-12 років коштує 50 грн, для дорослого – 120 грн. Дітям до 5 років вхід безкоштовний.

Вхідний квиток з прив'язним польотом для дитини – 490 грн, для дорослого – 690 грн.

Фестиваль відбудеться на картодромі "Лтава". Початок входу о 16:00, завершення о 19:00 або пізніше у разі затримки через погодні умови.

Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль буде перенесений на найближчий день із льотної погодою. Також можливе корегування часу початку фестивалю. 

Організаторами фестивалю є повітроплавне товариство "Монгольф'єр" і громадська спілка "Українське повітроплавне товариство".

свято, фестиваль, повітроплавання

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.