ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 14.10


У Полтаві вшанували пам'ять видатної землячки

У 76-річницю від дня народження, полтавці згадують берегиню української пісні, Героя України, повного кавалера орденів княгині Ольги, народну артистку України - Раїсу Кириченко.

Сьогодні, 14 жовтня, від самого ранку біля пам’ятнику Раїсі Кириченко у Полтаві, лунають пісні артистки. Полтавці приходять сюди, щоб вшанувати пам'ять співачки.

"Не за протоколом, а за покликом душі ми ходимо на це меморіальне місце. Це потрібно нам, нашій молоді, для майбутнього нашої держави, щоб показати духовний орієнтир і вказівник на духовній мапі життя українців. Раїса Кириченко на своїй мистецькій та життєвій стежині показала нам приклад справжнього патріотизму, вона показала, як треба любити свій край",

- говорить доцент кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Гліб Кудряшов.

Дорослі й малі, ті, хто знав співачку особисто, та пересічні полтавці приносять квіти до пам'ятника Раїси Кириченко, серед них і Володимир Марченко, колишній артист хору "Калина":

"Це була золота людина, з незамінним голосом та теплим серцем. Один з останніх спогадів про неї, як співачка попри хворобу продовжувала дарувати людям свої пісні. Коли ми представляли Полтавщину на концерті в Києві, вона дуже погано себе почувала, але глядачі цього не помітили – в піснях не прозвучало жодної фальшивої ноти. Та коли студенти побігли за куліси за автографом артистки, вона мене попросила не пускати глядачів і сказала: "Я вже більше не можу!" Не хотіла, щоб її бачили в такому стані".


 
             

Раїса Кириченко, співачка

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.