ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 15.05


У Полтаві всі вуличні кав’ярні замінять на червоні будки "Coffeephone"

Міська влада Полтави дозволила "торгові лотки для реалізації кави", що виконані у єдиному стилі червоних "лондонських" телефонних будок. Загалом таких будок буде понад сорок штук.

Нові кавові МАФи з’явилися у Полтаві без погодження депутатів — відповідне рішення прийняли під час закритого ждя ЗМІ засідання комісії із розміщення тимчасових споруд. 

Підприємці отримали дозвіл типу на пересувну тимчасову споруду. Дозволи на встановлення понад 30 кавових МАФів отримав зять міського голови Олександра Мамая – Володимир Бакуменко.

Також дозволи на розміщення тимчасових споруд отримали ФОП Анатолій Радіонов та ТОВ "Місцева мануфактура".

Телефонні будки «Coffephone» з’явилися на місці вуличних кав’ярень, які стояли там раніше. Ми поспілкувалися із підприємцями і дійшли із ними згоди, що всі пересувні кав’ярні у місті ми замінимо і вони набудуть однакового вигляду. Цей процес триватиме близько місяця і у нас будуть сучасні вуличні кавярні із Wi-Fi, зарядкою мобільних телефонів, - пояснив голова фракції "За майбутнє" у міській раді Євген Дикань. Він запевнив, що, незважаючи на маленьку площу, у нових кав’ярнях – повний порядок із дотриманням санітарних норм та інших вимог.

влада, торгівля, кава, благоустрій

За темою:

  • У Полтаві з’явилися нові кіоски у вигляді телефонних будок
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.