ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 30.06


У Полтаві встановили нові сміттєві урни

У Полтаві на кількох вулицях біля зупинок громадського транспорту, зокрема, в центрі та в районі школи №11 уже понад місяць стоять нові сміттєві урни.

  Щоб дізнатися, скільки та де нових сміттєвих урн встановили в місті, kolo.news звернулося із запитом до Полтавської міської ради.

Там надали відповідь, що кошти з міського бюджету на закупівлю нових сміттєвих урн не виділяли.

– На сьогоднішній день не здійснювалося фінансування на закупівлю сміттєвих урн (жовтого кольору), – повідомили у документі за підписом Романа Шелеста, заступника начальника управління з питань розвитку ЖКГ Полтавської міської ради.

У пресслужбі Полтавської міської ради поки не пояснюють цього «феномену».

Але очевидно, що кошти на закупівлю нових сучасних урн для сміття, швидше за все, були закладені у фінансування програми поводження з твердими побутовими відходами, яку каденція міської ради минулого скликання прийняла з другої спроби.

У мережі можна знайти сміттєві урни такого типу, коштують вони 9 тисяч гривень.

Нагадаємо, згідно з прийнятою минулого року програмою «Поводження з твердими побутовими відходами на 2021-2025 роки», екобус, куди полтавці здають небезпечні відходи – використані люмінесцентні лампи, термометри, батарейки – мав почати приймати від жителів міста й медичні відходи. Збір медичних відходів особливо актуальний зараз, під час карантину через коронавірус.

комуналка, урни

За темою:

  • Комунальники знайшли фрагменти людських кісток
  • Полтавцям тимчасово відключили гарячу воду
  • У Полтаві збільшили тариф на вивезення сміття
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.