ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 02.04


Біля "Палаццо" офіційно встановили скульптури Гоголю і Пушкіну. ФОТО

У Полтаві презентували дві нові скульптурні композиції - Миколі Гоголю і Олександру Пушкіну, в рамках відзначення 210-річниці від дня народження Миколи Гоголя.

Скульптури встановили на розі вулиць Пушкіна та Гоголя. Один письменник тримає в руках горня з написом «Слава Україні», інший – книгу «Енеїда» Івана Котляревського.

Обоє — з бронзи. На презентацію завітали представники культури, влади, гості з-за кордону. Перед відкриттям влаштували цілий перформанс біля Premier Hotel Palazzo, де у головних ролях були класики світової літератури.  При цьому Пушкін заговорив українською мовою.

Ініціаторка встановлення скульптур, генеральна директорка готелю Олена Шуліка запросила не минати скульптур усіх полтавців та гостей міста, оскільки вони призначені не лише для відвідувачів готелю.

Прибув на відкриття скульптор Володимир Цісарик, він розповів, що для нього є дуже великою честю працювати для Полтави. Відзначив, що читаючи таких українських класиків як Гоголь, він відчував себе в духовній єдності з цілою Україною.

Про концепцію скульптур він розповів те, що зобразив Пушкіна легким, як вітер, бо він гість, а Гоголь міцно стоїть на ногах і уособлює українську землю, яка гостинно приймає і запрошує випити філіжанку кави.

Полтавці із задоволенням фотографуються біля класиків у бронзі, адже подібних яскравих скульптур у місті бракує.

 

 

Гоголь, Пушкін, скульптури, туризм, Палаццо

За темою:

  • На Полтавщині презентували три нових туристичних маршрути
  • У Полтавській ОДА почали розробку реєстру обліку об'єктів туризму
  • Полтавський краєзнавчий музей розмістять на туристичних листівках доповненої реальності
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.