ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 18.09


У Полтаві встановлять прилади для вимірювання швидкості

Прилад для вимірювання швидкості встановлять на вулиці Соборності Полтави у четвер, 19 вересня. Ще 17 нових приладів будуть на дорогах із підвищеним рівнем аварійності.

Так здійснюватиметься контроль швидкісного режиму за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM, повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошитський.

Зокрема, вимірювач швидкості встановлять на вулиці Соборності в Полтаві. Про конкретне місце, де фіксуватимуть швидкість автівок, повідомлять вже завтра, розказала Змісту прес-офіцерка патрульної поліції області Катерина Григоренко.

За її словами,  TruCam запрацював на вулиці Соборності.

Про використання приладів вимірювання швидкості повідомлятимуть дорожні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень; у місцях фіксації порушень буде стояти службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Нагадаємо, з жовтня 2018 року патрульні почали використовувати портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

На Полтавщині вони діють на трасі М-04 Київ – Харків – Довжанський та Полтава-Олександрія. У цілому по Україні за перевищення швидкості від початку використання TruCam патрульні винесли понад 302 тисячі адміністративних постанов.

До слова, ст.122 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) передбачає штрафи: більш, ніж на 20 км/год — 255 грн; більш, ніж на 50 км/год — 510 грн.

TRUCAM, прилад, швидкість, патруль

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.