ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 18.06


У Полтаві хочуть облаштувати берег Ворскли від Прирічкового парку до Терешок

Терешківська громада хоче облаштувати берег Ворскли від Прирічкового парку Полтави до Терешок. Про це розповів 17 червня голова громади Віталій Турпітько.

Згідно з концепцією, на березі річки облаштують пішохідні та велосипедні доріжки.

Також мають з’явитися ресторани та кафе, відпочинкові комплекси, спортивні майданчики, штучний пляж з дерев’яним накриттям, парковки з екопокриттям тощо.

В основі концепції – взаємодія влади, громади, бізнесу та громадських організацій.

Протяжність набережної – 1,2 км. Далі має бути острів, що розташований на  території Терешківської громади (він планується як місце для фестивалів тощо). Ще один можливий «туристичний магніт» – новий аквапарк, що планують розташувати за острівцем. Поблизу траси Київ-Харків пропонуватимуть інвесторам збудувати торгово-розважальний центр.

«Одразу виконаємо проєкти доріжок. Далі ми виготовимо проєктну документацію і слідкуватимемо за тим, щоб інвестори усе це не ігнорували. Якщо там стоїть ресторанчик на воді, то це має бути ця концепція. Не можна вигадувати наливайки. Ми будемо контролювати це точно», – каже Віталій Турпітько.

 

 

Орієнтовні дедлайни облаштування набережної – 7-10 років. За словами Турпітька, концепцію поки презентували громадськості, але за тиждень відбудеться зустріч з представниками Полтавської асоціації бізнесу. Одразу інвесторів шукатимуть серед місцевого бізнесу.

«Вимога: всі підприємці платять податки на нашій території. Ми готові до співпраці, щоб була синергія. Щоб людина відпочила на території Полтави, а потім на іншій. Для співпраці чимало можливостей».

 

Влада Полтави поки не відгукнулася на пропозицію допомогти у реалізації, пише ЗМІСТ.

Прирічковий паркк, інвестори, Терешки

За темою:

  • Під Полтавою пантера покусала чоловіка
  • На Полтавщині колекція динозаврів поповнилася новими експонатами
  • Полтавський аквапарк продають за два мільйони доларів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.