ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 23.01


У Полтаві хочуть перенести центральний оптовий ринок

Щоб розвантажити прилеглі до ринку вулиці Шевченка, Героїв Чорнобильців, Чорновола, Новий Базар, у Полтаві хочуть перенести центральний оптовий ринок на трасу Київ-Харків.

Так, міська влада планує перенести оптовий ринок, де продають овочі, фрукти, ягоди та інші речі уздовж дороги. з вулиці Новий базар на Київське шосе, 70 уже до місцевих виборів восени у 2020 році.

Про це повідомили на перевірці дотримання правил торгівлі на Центральному ринку у Полтаві.

Як повідомив депутат міської ради Юліан Матвійчук, це вигідно і містянам, адже розвантажуються одразу кілька вулиць, і місту, адже вирішиться питання з незаконною торгівлею на вулиці Чорновола, і продавцям-оптовикам, адже їхні постійні клієнти приїздять з району і їм не потрібно буде їздити містом.

 

Так розв'язують юридичні питання з підприємцем, який поклав асфальт на ділянку, що належить «Полтава-сервіс» —  він встановив там огорожу і тепер підприємство не може використовувати землю. Після цього потрібно виконати ремонт колектору, який наразі в аварійному стані. Це може коштувати місту, за приблизними підрахунками, 5 млн грн.

 Ремонтуватимуть колектор за кошти міського бюджету.

На місці оптового ринку, можливо, зроблять перший в Полтаві платний паркінг для розвантаження вулиці Шевченка.

За словами Юліана Матвійчука та Дмитра Бурмаки, керівника КП «Полтава-Сервіс», самі підприємці не проти такого переселення.

благоустрій, центральний ринок

За темою:

  • У Полтаві демонтували два незаконно встановлених кіоски
  • У Полтаві досі не знесли півтори сотні білбордів
  • У Полтаві збудують велопарковку за проектом студента
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.