ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 10.11


У Полтаві хочуть створити новий креативний простір для дітей

Бібліотека-філія №9 для дітей Полтавської міської ЦБС оголосила збір коштів для створення креативної дитячої зони "B-ZONE".

 Кошти збирають на платформі Спільнокошт. Загальний бюджет проекту – 15000 грн, зібрано 2700 грн. До завершення збору – 95 днів.

Бібліотека-філія №9 для дітей Полтавської міської ЦБС надає не лише інформаційні послуги, але й слугує платформою для дитячого дозвілля, тематичних зустрічей, майстер-класів і творчості, йдеться у повідомленні.

Життя бібліотеки доволі насичене і, часом, місця для усіх ініціатив у самому лише читальному залі не вистачає. Тому і постала потреба переобладнати одне з приміщень у креативний простір для дітей, закупивши необхідні меблі, техніку, ігри та матеріали для творчості. Нас підтримує Фонд Відродження, завдяки якому усі зібрані кошти будуть подвоєні!

«B-Zone», новий креативний простір для дітей включатиме: арт-зону, відеолокацію, місця для відпочинку, ігор та навчання; тематичну програму заходів (природничі та етнографічні студії, творчість, критичне мислення); новий дизайн та зручні меблі; куточок для дозвілля найменших.

Бібліотеці вже дуже пощастило, адже цього року за рахунок міського бюджету наше приміщення відремонтували. І не просто, а ще й з урахуванням майбутнього простору. Крім того, художниці-волонтерки та працівники бібліотеки долучилися до розпису стін – це стане важливим елементом нового лісового дизайну.

Загальний бюджет проекту – 15000 грн, зібрано 2700 грн. До завершення збору – 97 днів.

діти

За темою:

  • 10-річний кременчужанин травмувався на покинутому будівництві
  • У Полтаві зникла жінка з дитиною
  • Дворічна дитина отруїлася побутовою хімією
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.