ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:38 27.01


У Полтаві хочуть заборонити "блатняк" у маршрутках. За два дні - 160 голосів

На сайті міськради зареєстрували петицію з вимогою заборонити у громадському транспорті трансляцію російського шансону. Деякі депутати готові підтримати.

На сайті Полтавської міської ради зареєстрована петиція з вимогою заборонити трансляцію російського шансону у громадському транспорті. Петицію подав громадянин Світалка Володимир Петрович 21 січня, а 25-го її оприлюднили. В обгрунтуванні йдеться:

З метою уникнення пропагування кримінального способу життя та "нецензурщини", заборонити в маршрутних таксі та громадському транспорті трансляцію російського шансону.

За два дні петиція зібрала більше 160 голосів, що є рекордним темпом для всіх петицій, зареєстрованих на сайті міськради. Для того, аби вона потрапила на розгляд відповідної комісії міськради, потрібно зібрати 250 голосів за 92 дні.

Однак у переліку петицій, для яких уже зібрано достатньо голосів, значиться лише вісім, а із відповіддю - немає жодної.

Тим не менше, деякі депутати готові розглядати питання і приймати позитивне рішення. Юліан Матвійчук, лідер фракції ВО "Свобода" у міськраді, котра неодноразово піднімала цю тему серед громадськості, у коментарі для Poltava365.com, зазначив:

Ми вже давним-давно визначилися. Вважаємо, що потрібно або повністю заборонити музику в маршрутках, як це зробили у Львівській міськраді, щоб вона не заважала водієві під час руху, або ж, дійсно, заборонити російський "блатняк". Бо на "лагєрях" молодь не виховаєш. Тому ми готові голосувати, якщо таке питання дійде до сесії.

Лесь ГАВРИЛОВ

шансон, маршрутка, блатняк, музика, транспорт, Матвійчук, петиція, міськрада

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.