ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 24.04


У Полтаві хочуть забудувати заповідні землі на березі Коломаку

На наступну сесію міської ради, яка відбудеться 26 квітня, винесуть питання зміни цільового призначення 5,5 га землі колишньої Ковалівської с/р, на березі Коломаку, по сусідству з м/н Лісок.

Це близько 25 земельних ділянок по 0,1 га, які кілька років тому були безкоштовно надані учасникам АТО для ведення індивідуального садівництва.

Ковалівська с/р роздала землю на березі річки, хоча відстань від русла повинна бути мінімум 150 м. Рішення довго не погоджувалося, бо територія знаходиться в низині, біля р. Коломак, а це створює загрозу підтоплень.

У судовому реєстрі можна знайти десятки різних справ, які відкрила полтавська прокуратура, щодо незаконної передачі земельних ділянок у приватну власність. Ці ділянки розташовані в заплаві та водоохоронній зоні річок Коломак та Ворскла, тому вони не можуть передаватися до приватної власності та використовуватися для будівництва. В таких випадках суд одностайно стає на бік прокуратури.

На практиці звичайні полтавці роками чекають у черзі й не можуть добитися гарантованої державою земельної ділянки. Якщо у громадян немає зв’язків у Полтавській міськраді, то отримати безкоштовну земельну ділянку майже нереально — тобі відмовлять із надуманих причин, повідомляє poltava.to

 

 

 

забудова, екологія, Коломак

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.