ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 22.12


У Полтаві хочуть зробити безкоштовним проїзд у транспорті для армійців

У Полтаві пропонують зробити проїзд у громадському транспорті для бійців ЗСУ та тероборонців безкоштовним. Проєкт створили для полегшення фінансового навантаження на захисників і захисниць нашої країни.

 

Якщо депутати проголосують за ініціативу, користуватися послугою безоплатного проїзду можна буде на час воєнного стану за наявності спеціального посвідчення. Про це повідомив Зміст із посиланням на автора проєкту рішення Полтавської міської ради Юрій Бражник. Проєкт створили для полегшення фінансового навантаження на захисників та захисниць України. 

Контролюватиме процес комісія з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів Полтавської міської ради. Планується, що вартість проїзду ЗСУ та  тероборони відшкодуватимуть з міського бюджету. Проєкт розглядатимуть 23 грудня.

Нагадаємо, що Полтавська міська рада перерахує 50 мільйонів гривень на військові облігації. Це цінні папери, що випускає держава під час воєнного стану для підтримки економіки України та ЗСУ. Конкурсна комісія визначила банком для придбання військових облігацій "Укргазбанк".

Також додамо, що міська влада розблокувала оборонні закупівлі за програмою "Полтавський спротив". Інформація за цією програмою засекречена. Відомості про витрати на військових, рятувальників та поліцейських лишаються невідомими, бо командири військових частин і центрів комплектування та соціальної підтримки зазначили її як секретну. Усе, що назагал відомо про оборонні закупівлі  Полтави, це кількість освоєних коштів. Нині ця сума сягає 100 млн грн.

транспорт, ЗСУ, влада, гроші

За темою:

  • Внаслідок аварії у Полтаві постраждала жінка
  • Як виявляють фальшиві посвідчення водія, кому вигідно їх продавати та як боротися з шахраями
  • Полтавці придбають пікапи для захисників за вісім мільйонів гривень
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.