ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 19.02


У Полтаві художниця з аутизмом проводить розвиваючі майстер-класи

Художниця з аутизмом Вероніка Дядюк проводить у Полтаві майстер-класи у рамках проєкту "Творчість без обмежень". За словами мами художниці Вікторії Дядюк, проєкт покликаний, зокрема, соціалізувати дітей з аутизмом.

18-річна Вероніка Дядюк проводить майстер-клас із арт-терапії для дітей з аутизмом. Це одне із занять проєкту "Творчість без обмежень" у Полтаві. Його ініціаторка – мама Вероніки Вікторія.

"Я хочу, щоб батьки на прикладі Вероніки побачили, що все можливо, що дитина з аутизмом може бути соціалізована. Вероніка в цьому проєкті реалізовується як художниця, як вчитель. Вчиться працювати і розуміти, що для того, щоб заробити кошти або щоб щось зробити, треба працювати. Вона дуже гарний вчитель любові до життя. Вона навчила мене кайфувати від життя", — каже мама Вероніки Дядюк Вікторія Дядюк.

Заняття безкоштовні. Проводить їх Вероніка три рази на тиждень у арт-центрі "Зело". Матеріалами забезпечують волонтери, каже співорганізатор Ярослав Терновський.

"Для того, щоб потрапити, можна зареєструватися на сайті zelo.ua і безкоштовно розпочати відвідування таких занять. Дуже важливо, щоб діточки, які мають аутистичний спектр (розлади аутистичного спектру – ред.), синдром Дауна, почували себе теж невід’ємною частиною суспільства. І такі мистецькі заняття дозволяють їм розвиватися, почувати себе включеними, це та інклюзія, про яку ми говоримо", — говорить співорганізатор проєкту "Творчість без обмежень" Ярослав Терновський.

"Творчість без обмежень": у Полтаві художниця з аутизмом проводить розвиваючі майстер-класи

 

Людмила Іващенко привела на заняття свою 11-річну доньку Руфіну.

" Перше заняття ти розумієш, що вона зовсім нічого не вміє. А далі і далі з кожним заняттям ти розумієш, що в неї все більше і більше виходить. То ти сам отримуєш, як мама, задоволення від того, що все-таки наші діти талановиті. У них є свої таланти, головне – їх розгледіти", — говорить співорганізаторка проєкту "Творчість без обмежень" Людмила Іващенко.

Заняття з арт-терапії триває до 1,5 години і кожного разу закінчується руханкою.

За словами Вікторії Дядюк, проєкт "Творчість без обмежень" триватиме до кінця літа.

 

 

аутизм, майстер-клас, Художниця, Вероніка Дядюк

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.