ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:31 10.02


У Полтаві з чотирьох відділень Пенсійного фонду лишиться одне. Пенсіонери не постраждають

За рішенням Пенсійного фонду області, до середини березня цього року на Полтавщині скоротять кількість його управлінь з 30 до 18, звільнивши 60 керівників. Зокрема, в Полтаві з чотирьох управлінь зроблять одне.

На розширеній колегії Пенсійного фонду в Полтавській області оголосили про подальшу оптимізацію структури органів Пенсійного фонду. Завдяки цьому, за словами чиновників, кількість керівників управлінь в області буде скорочено на 60 осіб, працівників-пенсійників на місцях залишиться стільки ж, а спектр надаваних фондом послуг розшириться.

Зменшення кількості управлінь жодним чином не вплине на якість надання послуг. Навпаки, ми надаватимемо більший спектр послуг. Кількість працівників теж залишиться незмінною. Пенсіонери будуть отримувати виплати в тих самих відділеннях. Скорочення стосуються лише керівного складу управлінь. Так, у Полтаві були чотири районних управління, де працювали четверо начальників і вісім заступників. Із чотирьох управлінь ми створимо одне, в якому працюватиме один начальник і два заступника,

- прокоментував Володимир Тараторін, начальник управління Пенсійного фонду в Полтавській області.

Таке реформування покликане зекономити бюджетні кошти, які виділяються на утримання керівного персоналу. Приміщення і штат працівників пенсійного фонду на місцях залишиться без змін.

У Чорнухах чотири з половиною тисячі пенсіонерів. Навіщо там окреме управління, начальник із двома заступниками? У такій кількості працівників немає сенсу. Чорнухинське пенсійне управління раціональніше об'єднати з Оржицьким. Працівники залишаються на місці, відділення не зачиняються, тільки зменшиться кількість начальників,

- додав Володимир Тараторін.

Унаслідок оптимізації Пенсійного фонду до 15 березня у Полтавській області з 30 районних управлінь залишиться тільки 18. У самій Полтаві чотири управління об'єднають в одне.

Сергій НАГОРНИЙ

пенсія, пенсійний фонд, укрупнення, Тараторін

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.