ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:48 19.01


У Полтаві з перебоями їздить громадський транспорт

Учора ввечері та сьогодні вранці негода спричинила значні перебої в русі громадського транспорту: автобуси і маршрутки застрягали в снігу, а вранці транспорту на вулицях було менше, ніж зазвичай.

Учорашній снігопад спричинив хаос у русі громадського транспорту. Увечері після 22:00 дістатися до будь-якого місця в Полтаві було складно. Особливі проблеми відчувалися, зокрема, на Маршала Бірюзова, де автобуси застрягали в снігу і навіть не могли під'їхати до зупинок.

Учора ввечері та сьогодні вранці на дорогах застрягали і тролейбуси.

Незважаючи на те, що зранку основні магістралі були прочищені, рух ними був ускладнений через кучугури снігу прямо на зупинках або повністю засипані цілі полоси. На околицях ситуація набагато гірша. Через це на зупинках вранці спостерігалися натовпи пасажирів.

Виїхати з районів ГРЛ, першої міської лікарні майже неможливо, люди йдуть на роботу пішки.

Однак після ранкової години-пік рух поступово стабілізується, хоча багато хто йде на роботу або на основні маршрути транспорту пішки.

Багато тротуарів навіть у Центрі виявилися прочищеними лише ногами перехожих. Утім, власники крамниць та комунальники прочищають пішохідні доріжки.

Лесь ГАВРИЛОВ

негода, заметіль, міська рада, мерія, комунальники, транспорт, тролейбуси

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.