ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 30.04


У Полтаві за тринадцять мільйонів гривень відремонтують вулицю Котляревського

 У Полтаві планують витратити майже 13 мільйонів гривень на ремонт 700 метрів пішохідної частини вулиці Котляревського, що у Полтаві, планують укласти новою плиткою.

Це відрізок від перехрестя з вулицею Пилипа Орлика і до перетину з вулицею Пушкіна. На ці та деякі інші роботи управління житлово-комунального господарства Полтавської громади планує спрямувати не більше 13 мільйонів гривень.

Це стало Суспільне.Полтава відомо із порталу «Прозоро».

За ці гроші планують, зокрема, облаштувати металеву огорожу вздовж тротуару, постелити тротуарну плитку, встановити обмежувачі руху («лежачі поліцейські»). У переліку робіт відсутнє додаткове озеленення, облаштування вуличних меблів і велоінфраструктури.

Завершити все це планують до кінця цього року. Нагадаємо, капітальний ремонт проїжджої частини цієї вулиці 2016-го року виконала фірма «Будгарант-7». Тоді вартість робіт склала 9 мільйонів гривень. Бульвар Котляревського.

Вулиця Котляревського у Полтаві закладена у 1803-1805 роках. Спочатку мала назву Протопопівська. Після відкриття на ній пам’ятника письменнику Івану Котляревському з 1908-го року перейменована честь нього.

ремонт доріг, вулиця Котляревського

За темою:

  • У Зінькові ремонтують дороги струменевим методом
  • На Полтавщині на ремонт місцевої автодороги витратять сто мільйонів
  • Вперше за 50 років ремонтують автодорогу Лохвиця-Гадяч
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.