ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 26.02


У Полтаві "забули" випустити з в'язниці чоловіка, який відсидів свій строк

Із місць позбавлення волі на Полтавщині лише днями звільнили чоловіка, термін ув'язнення якого закінчився ще в грудні минулого, 2018-го року.

 

Органами прокуратури Полтавської області було проведено перевірку в Державній установі "Полтавська виправна колонія № 64". За результатами перевірки виявили засудженого, який відбував покарання після закінчення періоду, рівного строку позбавлення волі, накладеного вироком суду.

Встановлено, що чоловік відбував покарання на підставі вироку суду Республіки Білорусь. Даний вирок суду приведений у відповідність до вимог законодавства України. У той же час, у листопаді 2018 року вищевказане судове рішення було переглянуте Верховним Судом Республіки Білорусь, і засудженому було зменшено термін покарання, повідомили в обласній прокуратурі.

Згідно з рішенням, термін покарання закінчився в грудні 2018 року. Міністерством юстиції України було направлено повідомлення і прохання про звільнення засудженого, але воно було проігноровано службовою особою. Прокуратурою внесено вказівку з вимогою про негайне звільнення даної особи з посади. Як нам стало відомо, вказівку наразі виконано, а засуджений був звільнений із виправної установи.

тюрма, прокуратура, закон, вирок, засуджений

За темою:

  • На смітнику у Глобиному знайшли живе немовля
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Житель Полтавщини планував дістатись Румунії за допомогою надувного кола
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.