ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 04.11


У Полтаві завершила роботу "Школа майбутнього підприємця"

Близько 40 студентів мали змогу протягом трьох тижнів працювати з топменеджерами великих компаній та власниками успішних бізнесів у "Школі майбутнього підприємця "Зворотний відлік", яку ініціювала студрада ПДАА.

30 жовтня в Полтавській державній аграрній академії відбулося офіційне закриття масштабного проекту "Школа майбутнього підприємця "Зворотний відлік", в якому взяли участь близько 40 студентів різних курсів майже всіх спеціальностей ПДАА та інших вищих навчальних закладів міста, повідомили на сайті Полтавської міської ради.

"Школа майбутнього підприємця» тривала три тижні. Згідно з планом ми мали два навчальних візити на підприємства Полтави та Києва, а також безліч цікавих ділових ігор, дискусій та форумів. На них ми розглядали теми "Мотивація до створення бізнесу та підприємницьке мислення", "Створення власного бренду", "Робота з іміджем у соціальних медіа для бізнесу",

- говорить голова студентської ради Дмитро Томенко.

Проєкт "Школа майбутнього підприємця "Зворотний відлік" реалізовувався з 15 по 30 жовтня Студентською радою Полтавської державної аграрної академії, за сприяння Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

За цей час студенти мали змогу працювати з провідними експертами, топменеджерами великих компаній, власниками та керівниками успішних бізнесів.

Завершальним етапом стало створення та презентація проектів, де на прикладі власного бізнесу учасники продумали маркетингову стратегію, підібрали правильний персонал, прорахували фінансову частину та в процесі брейнштормінгу знайшли ідею майбутнього бізнесу.

навчання, студенти, ПДАА

За темою:

  • Навчальний рік у школах завершиться дистанційно
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.