ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 13.01


У Полтаві замість кінотеатру "Алмаз" зведуть чотири десятиповерхівки

Замість кінотеатру «Алмаз» у Полтаві зведуть чотири десятиповерхівки — через місяць забудовник «Полтавтрансбуд» презентує проект.

В мікрорайоні Алмазний на території колишнього кінотеатру збудують чотири багатоповерхівки, повідомляє Полтавщина.

Рік тому Полтавська міська рада дала дозвіл на розробку детальних планів території навколо готелю «Турист» та на території кінотеатру «Алмаз». Будувати нові житлові комплекси на цих територіях планує будівельна компанія «Полтавтрансбуд». Оскільки детальні плани досі не презентували, «Полтавщина» вирішила поцікавитися у забудовника на якому етапі розробка документації. Деталі розповів співвласник «Полтавтрансбуду» Валерій Маляренко.

— На якому етапі створення детального плану території навколо кінотеатру «Алмаз»?

— Детальні плани ще на стадії розроблення. Проводиться опитування мешканців району, щоби вони хотіли бачити у житловому комплексі: дитячі садочки, школи, парки, нові мережі. Ми проводимо розрахунки — це дуже великий обсяг роботи. Ми за те, щоби місто було краще і розвивалося. Детальний план робить ФОП Володимир Гузік. На сьогодні у мене ще немає цього проекту. Приблизно через місяць можна буде подивитися.

— Із яких елементів складатиметься житловий комплекс?

— Там де кінотеатр «Алмаз» — планується будівництво чотирьох будинків. Дві 10-поверхівки на два під’їзди й ще дві трохи більших, на 3-4 під’їзди. Заплановані підземні паркінги, дитячі майданчики. Щоб було зручно жити людям, щоб було де їм поставити автомобіль і де погуляти. На перших поверхах будинків розмістимо заклади, магазини, можливо, дошкільні заклади, приватні школи.

— На якому етапі перебуває створення детального плану території біля «Туристу»?

— По «Туристу» вже зроблена частина детального плану, там забудовує Novos Development. Наша частина досі виготовляється. Ми розробляємо концепцію, як конкретно виглядатиме житловий комплекс — ще зарано говорити. Загалом навколо «Туристу плануємо побудувати 2-3 будинки на 10 поверхів.

Додамо, що ще влітку 2020 року «Полтавщина» отримала фрагмент проекту детального плану території, на якому видно, як на той час планували забудувати територію навколо «Туристу». Судячи із зображення, навколо центрального корпусу готелю раніше хотіли звести чотири 10-поверхівки.

Нагадаємо, минулого року міськрада затвердила план забудови території Полтавського турбомеханічного заводу на Павленках, який передбачає зведення дитячого садочку, трьох десятків дитячих та спортивних майданчиків, а також десяти нових 10-поверхівок. Перша багатоповерхівка на вул. Зіньківській, між військовою частиною та ТРЦ «Київ», вже активно зводиться.

Весною 2022 року Novos Development планує розпочати будівництво трьох 16-поверхівок на території між готелем «Турист» та Прирічковим парком. Відповідний детальний план депутати міськради також затвердили минулого року.

алмазний, кінотеатр

За темою:

  • На ринку "Алмазний" хочуть збудувати багатоповерхівку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.