ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 18.08


У Полтаві замовили будівництво нової котельні

У Полтаві замовили будівництво нової котельні з ТОВ «Котлогаз» вартістю 61,1 млн гривень у мікрорайоні Новобудова.

16 серпня управління капітального будівництва Полтави уклало договір щодо будівництва нової котельні з ТОВ «Котлогаз» вартістю 61,1 млн грн у мікрорайоні Новобудова — колишньому селищі залізничників в районі локомотивного депо.

Договір був укладений без проведення тендера. Причина — закупівля стосується об’єкта теплокомуненерго в умовах воєнного стану.

Відповідно до договору, роботи мають бути завершені у травні 2024 року. Цього року міськрада вже виділила на початок будівництво 20 млн грн.

Будівництво нової котельні закриє багаторічну проблему мешканців селища Новобудова з будинків на вул. Сортувальній, 13а, 15а, 19, 19а, 21, 31, 33, 33а та вул. Червоної калини (Степана Разіна), 1. Свого часу житло у цих будинках люди отримали як відомче та воно значилося на балансі Південної залізниці. Опалення будинків досі здійснює локомотивне депо з власної котельні. У зв’язку з реорганізацією депо, опалення стало для Укрзалізниці тягарем. Власне, виникла історія схожа на ту, яка була свого часу з ПТМЗ та 109-м мікрорайоном. 

Питання відключення будинків від котельні Локомотивного депо було запропоновано вирішити у два етапи. Спочатку були переведені на автономне опалення будинки на вулиці Деповській, 2 та 4. У 2019 році місто профінансувало частину робіт у 2,8 млн грн.

Паралельно тривало проектування та коригування проекту нової котельні для решти будинків. Впродовж 2016-2023 років на паперову частину будівництва УКБ витратило майже 1,8 млн грн. Безпосереднім проектуванням займалася компанія «Котлогаз», яка в результаті й отримала будівельний підряд.

Раніше ТОВ «Котлогаз» виконувало реконструкцію котельні «Полтаватеплоенерго» на вулиці Квітучій, збільшивши її потужність вдвічі, повідомляє «Полтавщина»

комуналка, котельня, опалення

За темою:

  • "Полтаватеплоенерго" повідомило про готовність до опалювального сезону
  • На Полтавщині підготувалися до опалювального сезону лише на 90%
  • Наступного тижня полтавцям прогнозують теплу літню погоду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.